מקצבי גדילה עובריים- מסע תנועתי לרקדני קונטקט
קריסטין קול
מקצבי גדילה עובריים- מסע תנועתי לרקדני קונטקט
באמצעות כניסה אל מקבצי התפתחות, החל מהרקמה התאית ועד לתבניות כיווץ ומתיחה- נבחן את המקורות של התנועה שלנו, כפי שמתגלים אצל העובר.
מהביצית המופרית, אנו מפתחים גלים חוזרים ונשנים, מתרחבים ונחלקים: מה שבחוץ נע פנימה, רקמות משנות מקום, נעלמות, אך בכל תנועה ספירלית שכזו יש הזדמנות להכנס אל התהליך בו נוצר כל אחד מאיתנו.
ננוע דרך המסע הסומטי הזה, ונפגוש את אותן הזרימות העמוקות בריקוד הקונטקט שלנו.
מייסדת ומנהלת את תכנית "אימון גוף סומטי", קריסטין מתמחה ב"הגפנה" (הבאת תכנים שאינם גופניים אל תוך הגוף המתנועע), ובאלתור במחול. בתחום החדשני של חינוך בתנועה סומטית, היא מאמינה גדולה בחוויה הסומטית כדרך המרכזית לקבוצות אנשים לגלות ידע משותף. 
לאחר כ35 שנה של למידה והוראת החוויה הסומטית במסגרות שונות- בי אמ סי, קונטקט, וטיפול, קריסטין מעמיקה בהבנתה את התהליך בו המערכות המגוונות בגוף משתנות לאורך שלבי ההתפתחות. 
כמורה לבי אמ סי, ומטפלת, לימדה גם בבית הספר של בי אמ סי באמסטרדם ואמהרסט, ומובילה תכניות משלה בבוסטון, וורמונט, מונטריאול ונורת'-המפטון. קריסטין מתרגלת קונטקט מזה שנים רבות, וכן שותפה במופעי מחול ואלתור, תנועה אותנטית ותיאטרון-אלתור.
 
כמורה ותיקה קריסטין יוצרת מרחב בטוח לחקור חומרים אישיים, ומאירה שלבי התפתחות באמצעות תנועה אותנטית, ומחברת כל תלמיד לתהליך הלמידה.