top of page
Hamama_title_02.png
אלו שישה ימים הנותנים לנו הזדמנות לפגוש, להראות, ולהיות בקונטקט. זוהי סביבה המספקת את המצב האידיאלי עבור צמיחה ויצירת אזור בטוח בכדי לאפשר לרגשות ולתחושות שלנו לבוא לידי ביטוי. החממה מציעה הזדמנות לקחת מסע אל תוך עצמנו ולהיות עם אחרים. זו חוויה פנטסטית בפרק זמן קצר, מלאה ביצירתיות וגילוי.

מה יהיה לנו? במהלך החממה מוצעים אינטנסיבים ושיעורים אשר מעשירים את התרגול, מאפשרים הבנה טובה יותר והטמעה של היבטים וגוונים שונים של קונטקט אימפרוביזציה. האינטנסיבים הינם סדנא מתמשכת עם קבוצה קבועה לאורך החממה עם מורים שונים לבחירה. בכל ערב יתקיימו ג'אמים מושקעים עם מוזיקה חיה אשר מהווים הזדמנות להפגש, לתרגל, ולשחק. החיים בחממה הם פשוטים ובריאים - מרחב לא מסחרי- אין צורך לקנות דבר, הכל כלול - אולמות ומרחבי ריקוד מעולים, אולם התעמלות עם רצפת עץ - 3 ארוחות צמחוניות ביום - דגש רב על מיחזור והתחשבות בסביבה הטבעית בה אנו נמצאים.
אינטנסיבים
XVI05853.jpg
אינטנסיבים
סדנאות של 4 מפגשים, מפגש אחד בכל יום, אשר נותנים את ההזדמנות לעבודת עומק עם מורה מאסטר מסויים. כל האינטנסיבים מועברים במקביל. בזמן ההרשמה יש לבחור את האינטנסיב בו תשתתף/י. מספר המקומות מוגבל בכל אינטנסיב, לכן מומלץ להירשם מוקדם על מנת להבטיח את מקומכם באינטנסיב המועדף עליכם.
שיעורים
XVI06387.jpg
שיעורים
הכנס מציע שיעורים מגוונים עם מורים מעמותת הקונטקט הישראלית ומורים אורחים מהעולם. השיעורים המשתנים מידי יום הינם הזדמנות לחוות יותר מהמגוון של הקונטקט ולהכיר גישות שונות של מורים מהארץ ומהעולם.
הלפרים
84304989_10163945581825643_3138566472746401792_n.jpeg
הלפרים
תכנית ההלפרים מהווה הזדמנות לאלו שידם אינה משגת לשלם את הסכום המלא להשתתפות בחממה, אך מעוניינים להשתתף בחממה ולעזור בהגשמתה. אנו יודעים שתפקיד ההלפר אינו הבחירה הקלה ביותר ואולם - החממה אינה אפשרית בלעדיכם! 
מידע כללי
מידע כללי
Birds_02.png
נישן בבניין תיכון, בכיתות מחוממות, עם שירותים בקרבת מקום. אפשר גם למקם אוהל על הדשא. במרכז המחול ובאולם הספורט יש מקלחות חמות. האמיצים יכולים לקפוץ לנהר הירדן. יש גם הסדר מיוחד לשימוש בספא של הקיבוץ (בתוספת תשלום).
לינה
ההשתתפות בחממה היא על בסיס פנסיון מלא:
3 ארוחות ביום של אוכל צמחוני בריא ומזין. ופינת קפה ותה לאורך כל היום. האוכל הוא צמחוני. כלומר אין בשר, עוף או דגים. אנחנו מקבלים את החלבונים שלנו מעדשים, שעועית וטחינה, (*מוצרי חלב מסוימים יוצעו בדרך כלל בנפרד).
אוכל
אנו מציעים הסעה מרוכזת מתל אביב לכפר בלום וחזרה (אפשר להרשם בטופס הרשמה)
 
רכבת ניתן לקחת רכבת לכרמיאל ומשם אוטובוס לקרית שמונה.
אוטובוס* יש לקחת אוטובוס לקרית שמונה ולרדת בצומת גומא או קרית שמונה. 
 
* לצערנו הצוות לא יוכל לעזור בהסעות מתחנת האוטובוס למקום הכנס ותצטרכו להתארגן בעצמכם.
איך להגיע
ציוד לשינה אנו מספקים מזרן אחד לכל משתתף בחממה
יש להביא שק שינה או שמיכה חמה, מצעים, כרית, מגבת
ציוד לריקודים הרבה בגדים להחלפה (אין מכונת כביסה), ברכיות, כלי מוזיקה, מחברת כתיבה וכל דבר שינעים לכם את השהייה.

החממה מתקיימת בקיבוץ כפר בלום, בתיכון, בסטודיו-אים  למחול ובאולם הספורט. לוקח מרחק הליכה של שתיים-שלוש דקות על מנת להגיע מבניין לבניין. נקבל הזדמנות לספוג קצת שמיים כחולים, הרבה אוויר, שמש וגשם במשך היום, אז תביאו מטריה ומעיל חם!
מה להביא
bottom of page