top of page
vid

jan 4.2023- jan 7.2023

קונטקט על הדרך 

content

 
תאריכים:
7.1.23 - 4.1.23
זאת הזמנה להצטרף אלינו לאינטנסיב ״קונטקט על הדרך"


הפעם נצא יחד למסע של ארבעה ימים בקבוצה, מסע המבקש לפגוש את הדרך עם הגוף, בתנועה משותפת של הקבוצה במרחב המדברי של ישראל, באופי המיוחד שנוצר במרחבים של קונטקט, גופני וחברתי באופן אחר..

זאת הזדמנות מיוחדת לראות מה נרשם בגוף האישי והקבוצתי בתוך הנוף המשתנה. שיח פנימי על המנעד בין הזיכרון ברקמות הגוף והטבע, לבין מה שקורה ממש עכשיו.

בערבים ננוע מהטבע אל הסטודיו, מוכר לא מוכר. אל הרצפה הישרה לעומת הטבע שמתעדכן מרגע לרגע, אף צעד לא דומה לקודמו. בטבע נראה איך הגוף מתאים את עצמו אל החומר. אל מצבי הצבירה והתנועה השונים שלו, וניקח את החוויות האלו אל הסטודיו ואל המפגש עם גופים אחרים, ואולי תפתח שפה רחבה יותר, של מצבי רוח וחומר המשתנים גם בין ארבע קירות.
מה היא חווית העצמי בתוך קבוצה אחרי זמנים ארוכים בהם היינו במקום, או נענו בעיקר לבד? 

בטיול בכל יום נעבור אינטנסיב - סדנה של כמה שעות בטבע. בערבים ניפגש בסטודיו לעכל ולרקוד עוד. את האוכל נכין יחד , וניסע יחד בדרכים. יצטרפו אלינו טבחית ומוסיקאי לנגן ולחולל איתנו.


השנה ילמדו בטיול אלסנדרו ריבלינו, נעה דר ודפנה המנדינגר. ניסע למחוזות הדרום - ים המלח, הערבה הצפונית, מכתש רמון, ואזור ניצנה. נשהה, ננוע ונרקוד בנופים האלו בהנחיה רכה ותומכת.
 
יש המון מקום לזרימה בתוך מתווה מוכן מראש בהרבה מחשבה, תנועה ואהבה.
זו הזדמנות לרקוד קונטקט בדרך מקורית ובנופים מעוררים וייחודיים!

הרשמה מוקדמת עד 10.11   1450 ש"ח
הרשמה רגילה                     1600 ש"ח
schedule
לוח זמנים

יום רביעי - 4.1 
יציאה לדרך:)
סשן ים המלח
לינה בנאות הכיכר

יום חמישי - 5.1
סשן נאות הכיכר
לינה במצפה רמון

יום שישי - 6.1
סשן מצפה רמון
לינה במצפה רמון

יום שבת - 7.1 
סשן ניצנה
נסיעה לג'אם סיום בירושלים - מחול שלם
dafi
עצמי_edited.jpg

 
דפנה המדינגר

חיה, נושמת ומשחקת תנועה ומגע מאז ומתמיד.. רוקדת, מפיקה ומלמדת קונטקט אימפרוביזציה, תנועה ויוגה מעל עשר שנים. למדה בתכנית התלת שנית לקונטקט אימפרוביזציה אצל דניה אלרז וכן בתכניות לימוד שנתיות עם מיכאל שחרור, ועם אורלי פורטל. רקדנית יוצרת במופע מאת אנסמבל 'גלויה' (טלי זבילביץ' ודנה הירש)
מטפלת בקרניוסקרל בתינוקות ומבוגרים, ומלווה תכניות הכשרה בתחום.
קלינאית תקשורת המתמחה בעבודה עם ילדי גן.
אוהבת תנועה, ושקט, ואת הקיום של שניהם.
זה לצד זה. זה בתוך זה.

WhatsApp Image 2019-10-02 at 04.11.19.jp

נועה דר
 
אמנית רב תחומית, פרפורמרית, רקדנית ומורה למחול. מגיל צעיר נועה עוסקת במחול, במגוון טכניקות של תנועה ומחקר תנועתי. את הקונטקט אימפרוביזציה פגשה ב-2003 ומאז חיה את האלתור - מתרגלת וחוקרת את דרכיו הנסתרות.
 
נועה מעבירה שיעורים וסדנאות במחול לילדות מגיל 6-80. ההוראה של נועה מתבססת בעיקרה סביב אילתור, קונטקט אימפרוביזציה, שיכלול התנועה ותהליכי יצירה. בוגרת בית הספר לתיאטרון חזותי בירושלים, בעלת תואר ראשון במחול וסטודנטית לתואר שני בכוריאוגרפיה ב"אקדמיה למוזיקה ומחול" בירושלים. מטפלת בשיטת אילן לב ומורה לפלדנקרייז. 
 
מאז 2002 מופיעה בפרויקטים שונים של תנועה ופרפורמנס בארץ ובעולם. פרפורמרית ב"אנסמבל לשבט לקום".
כמו כן, עבודותיה הוצגו בפסטיבלים שונים כגון: פסטיבל זירת מחול, עונת התרבות-מתחת להרDOOK11 , V-DANCE, פסטיבל עכו ועוד. 

אירגנה והפיקה סדנאות ואירועי קונטקט אימפרוביזציה בקהילה האקולוגית "שדמאמא". כמו כן, חברה בעמותת הקונטקט הישראלי משנת 2014,  ולוקחת חלק בארגון והפקת פסטיבל ה'קונטקט אימפרוביזציה' הבינלאומי בישראל.
 
נועה מתעניינת במפגש עם המרחב והסביבה, דרך ריקוד ומושגים של עדינות, יעילות וגיוון. בוחנת את נקודות המגע שבין אורגניזם קהילתי, טבע ומחקר תנועתי.

אלסנדרו 1.jpeg

אלסנדרו ריבלינו

אני חי קונטקט כרקדן ומורה בהתמסרות מלאה כ-15 שנים. הייתה לי הזכות לטייל ל 15 מדינות בהן לימדתי ולמדתי שיעורים, אינטנסיבים, קורסים , התמחויות ארוכות וג'אמים יחד עם מורים מנוסים נוספים- מה שנתן לי קרקע עשירה להתחיל ולהכיל את "איכות הלא לדעת"....

בנוסף ארגנתי, יחד עם אנשים נוספים, מפגשים ופסטיבלים של  קונטקט בברזיל, פרו, ארגנטינה, דנמרק ומקסיקו.

אני מגיע מבתי ספר שונים לעבודה סומטית וחקר תנועה.
היום אני שם לב שרקדתי ולימדתי חלק משמעותי מחיי ועם זאת אני עדיין מרגיש שרק התחלתי.

בתרגול שלי אני משלב בין טכניקות שונות ומביא את הפוטנציאל הריקודי לנוכחות. אם אני אני צריך לבחור בין השם שלי לגוף שלי, האחרון יקר ללבי יותר.

bottom of page